Üye Ol Şifrem?
406 Kişi Online İletişim   WebMail   Bize Yazın

Demirkaya Yapı Denetim Ltd. Şti

BENTBAŞI MAH. TRENYOLU SOK. NO:64/B    Bandırma / Balıkesir
     

 

Yapı denetim firmamız 29 Haziran 2001 kabul tarih ve 4708 sayılı no ile yürürlüğe giren Yapı Denetimi Hakkında Kanuna istinaden Bandırma merkezli olarak hizmet vermektedir. Yapı denetim kanunun amacı; can ve mal güvenliğini teminen, imar planına, fen, sanat ve sağlık kurallarına, standartlara uygun kaliteli yapı yapılması için proje ve yapı denetimini sağlamak ve yapı denetimine ilişkin usul ve esasları düzenlemek için çıkarılmıştır.

Bandırma merkezli olarak Gönen, Erdek, Manyas ve Susurluk ilçelerinde hizmet vermektedir. Ayrıca Gönen'de ofisimiz bulunmaktadır. Denetçi kadromuz özel sektörde ve Bayındırlık Bakanlığında çalışmış , tecrübeli ve deneyimli kişilerdir.

Misyonumuz ; yürürlülükte olan kanun ve yönetmeliklere uygun, can ve mal güvenliğini ilke edinmiş , yaşanabilecek yapılar inşa etmektir.

Yapı denetimiyle alakalı karşısına çıkabilecek her türlü inşaat faaliyetinde en etkin denetimi gerçekleştirebilecek teknik ekipmana, bilgiye ve tecrübeye fazlasıyla sahiptir.

Mesaj Gönderin
Adınız Soyadınız :
E-Mail Adresiniz :
Telefon :
Mesajınız :
Güvenlik Kodunu Girin :   Değiştir   

Bu firma 4525 kişi tarafından incelendi.

Bandırma Yapı Denetim

  • Güçlü Yapı Denetim

    Güçlü Yapı Denetim, güçlü yapı denetim, balıkesir yapı denetim firmaları, bandırma inşaat, bandırma inşaat firmaları, yapı ve proje denetimi, yapı denetim firmaları, balıkesir bina denetimi, bandırma inşaat mühendisi, balıkesir yapı denetçileri, denetim, yapı, yapı denetim, bina denetçileri, yapı kontrol, bandırma yapı denetim, denetim firmaları, yapı denetimciler, inşaat denetim, bina yapı denetim, yapı denetim kuruluşları, deprem denetim, balıkesir yapı, denetimciler, denetim firmaları, yapı denetimciler, bandırma yapı denetim firmaları

  • Star İkiz Mimarlık Müh. İnşaat Ltd. Şti.

    Firmamız Her Türlü Görsel Bina Tasarımı Yapılıp Mimari Statik Tesisat Elektrik Proje Koordinasyonu Sağlayarak Projelerinize Özenli Ve Kaliteli Çözümler Sunulmasını Sağlar

Bandırma Yapı Denetim 
Nks Elektrik Ve Güvenlik Kamerası Sistemleri
Güvenlik kameraları, elektronik güvenlik sistemleri, akıllı ev sistemleri, Elektrikli kontrol sistemleri
Yörükoğlu Vinç
Balıkesir Bandırma ve Edremit bölgelerinde Kiralık vinç, sepetli vinç hizmeti veriyor. 35 ton ile 90 ton a kadar kiralık vinçleri mevcut
Bulut Tarım Makinaları
Balıkesir'de Tarım Makinaları sektöründe Traktör Sepeti, Yem Ezme Makineleri, Yem Kırma Makineleri, Helezonlar, Karıştırma Makineleri, Traktör Kepçeleri, Yemlikler, Traktör Römorkları, Tesviye Kürekleri, Yükleme Bantları, Tanker imalatı yapmaktadır.
HasCan Tarım Makinaları
Tarım Makinesi Firması Olarak Traktör römorkları, Traktör kepçeleri, Yem ezme makineleri, Yem Kırma makineleri, Büyükbaş Küçükbaş Hayvan yemlik ve otlukları gibi tarım makinaları imalatlarını yapıyor.
Yörükoğlu Metal
Çelik konstrüksiyon, çelik çatı, besi damı ve Kiralık Vinç Hizmetleri veriyor

Rehberdeki tüm firmalar

Hizmetler Bölümler İçerik Ortaklarımız Otel Rezervasyon Önerilerimiz
Bandırma Firmalar
Bandırma Ürünler
Bandırma Popüler Mekanlar
Bandırma Emlaklar
Bandırma Yeni İnşaat Projeleri
Bandırma Emlakçılar
Bandırma Web Tasarım
Bandırma Reklam
Haberler
İlanlar
Resim Galerileri
Etkinlikler
Balıkesir
Bandırma
Ayvalık
Edremit
Burhaniye
# #
Balıkesir Öğrenci Yurtları
Web Sayfası Talep Formu
Firmanı Ücretsiz kaydet

Copyright © 1999 - 2021 BALNET Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti İletişim      Bize Yazın      Kullanıcı Sözleşmesi       Kvkk Bilgilendirmesi