Üye Ol Şifrem?
499 Kişi Online İletişim   WebMail   Bize Yazın

Bandırma orta doğu

-
2276937 Bandırma haber orta doğu 691 inceleme

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz, BM İklim Zirvesi'nde
Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı (UCLG-MEWA) Eş Başkanlığı ve Çevre Komitesi Başkanlığı görevlerini yürüten Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Birleşmiş Milletler İklim Hareketi Zirvesi'ne katıldı. 
25.09.2019
Balıkesir'den Orta Doğu'ya Yumurta İhracatı
Bandırma Yumurta Üreticileri Birliği Başkanı Mehmet Aytekin, "Bölgemizde şu anda günde 2 milyon yumurta üretiliyor. Bu da yılda yaklaşık 700 milyon yumurta demek. Katar, Kuveyt ve Suriye gibi ülkelere yaklaşık haftalık 200 tır civarı ortalama ihracatımız var." dedi.
11.09.2019
Avrupa ve Orta Doğu Ülkeleri de Balık Soğanı İstiyor
Avustralya ve Sicilya ile Balıkesir'in Erdek ilçesinde, Kapıdağ Yarımadası'ndaki 5 kırsal mahallede üretilen, yumuşak, sulu, tatlı ve balığın yanında tüketilmesi dolayısıyla "balık soğanı" olarak bilinen "mor soğan"a Avrupa ve Orta Doğu ülkelerinden talep geldi.
27.06.2019
UCLG-MEWA Yönetim Kurulu Balıkesir'de Toplandı
Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı (UCLG-MEWA) Yönetim Kurulu, Balıkesir'de bir araya geldi. 
28.04.2018
ODTܒden Yılın Buluşu Ödülünü Aldı
Hayatını, insanlığa faydalı olabilecek buluşlara adayan dünyaca ünlü Türk Kaşif Faruk Durukan, bor elementiyle ilgili çalışmasından dolayı Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin (ODTÜ) ‘Yılın En İyi Buluşu Ödülü’ne layık görüldü.
02.01.2014
Ayvalık Belediyesi’nden Kentsel Planlama Dersi
Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Kentsel Tasarım Yüksek Lisans ve ODTÜ Şehir ve Bölge Planlama 2.sınıf öğrencileri bu sene çalışma alanları için Ayvalık ilçesini seçti.
23.10.2013
Bandırma Önemli kişiler

Bandırma Haber Başlıkları
Meclis Üyesi  Dr. Arzu Kaynak  harun yüzüak  kuva-yi milliye  Yaşar Evci  cinayet  Osman Kılıç  Sahte Rakı  kavun  Ak Parti Aday Adayı  orman  altınoluk  Levent Gökalp  Öğrenci  Ensar Aytekin  ana metal  bakımevi  baskın  kuluçka  av sezonu  kadına şiddet  bayram namazı  kemal aydemir  Başkan Adayları  meyve bahçesi  ali gürbüz  Kumar  coşkun taşkın  mehmet ali çiçek  istiklal  spor  futbolcu  aydemir mutlu  AKP 6 eylül adayları  Bandırmaspor  çalıştay  Kaçırılan Kız  Belediye başkanı adayı  Kepsut  itfaiye  Yılbaşı  transfer yasağı  Sanayi Odası  yıldönümü  temsil  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  karesi  kamyon  futbol  kaçakçılık  Recep Ahmet Mercan  iftar  Silahlı çatışma  yeniden refah partisi  gömeç  Mustafa Canseven  Ak parti Adayları  Mehmet Bayyiğit  kırtasiye  maddi sıkıntı  geri dönüşüm  gökçen  Fikret Şahin  harmandalı  İsmail Uğu  balıkesir haberler  belediyesi meclis üyesi adayları  Hemşire İntiharı  sarımsaklı  onyedi eylül üniversitesi  Mustafa Bilsem  istihdam  muz  MHP  yaya geçidi  milletvekili  tren kazası  sahte  Mehmet Siray  kamil saka  sanat  burhaniye  mahsur  Belediye Meclis Üyesi Adayları  Altıeylül Belediye Başkanı  tatil  işgal  huzur  Yangın  asayiş  CHP belediye başkanı adayı  Edremit Halk Eğitimi Merkezi  kamyonet  ağaç işleme  okul  şahinderesi kanyonu  Kızılkeçili köyü  zehirleme  uyuşturucu operasyonu  sahte İçki 

Son Günlerin Haberleri
27.01.2021 Tarihli Haberler
26.01.2021 Tarihli Haberler
25.01.2021 Tarihli Haberler
24.01.2021 Tarihli Haberler
23.01.2021 Tarihli Haberler
22.01.2021 Tarihli Haberler
21.01.2021 Tarihli Haberler
20.01.2021 Tarihli Haberler
19.01.2021 Tarihli Haberler
18.01.2021 Tarihli Haberler
17.01.2021 Tarihli Haberler

Haber Arama
Kelime :
Tarih :
Kriterlerin En Az Birini Girin !

Hizmetler Bölümler İçerik Ortaklarımız Otel Rezervasyon Önerilerimiz
Bandırma Firmalar
Bandırma Ürünler
Bandırma Popüler Mekanlar
Bandırma Emlaklar
Bandırma Yeni İnşaat Projeleri
Bandırma Emlakçılar
Bandırma Web Tasarım
Bandırma Reklam
Haberler
İlanlar
Resim Galerileri
Etkinlikler
Balıkesir
Bandırma
Ayvalık
Edremit
Burhaniye
# #
Balıkesir Öğrenci Yurtları
Web Sayfası Talep Formu
Firmanı Ücretsiz kaydet
Bandırma orta doğu

Copyright © 1999 - 2021 BALNET Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti İletişim      Bize Yazın      Kullanıcı Sözleşmesi       Kvkk Bilgilendirmesi