Üye Ol Şifrem?
462 Kişi Online İletişim   WebMail   Bize Yazın

Bandırma orta doğu

-
2276937 Bandırma haber orta doğu 284 inceleme

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz, BM İklim Zirvesi'nde
Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı (UCLG-MEWA) Eş Başkanlığı ve Çevre Komitesi Başkanlığı görevlerini yürüten Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Birleşmiş Milletler İklim Hareketi Zirvesi'ne katıldı. 
25.09.2019
Balıkesir'den Orta Doğu'ya Yumurta İhracatı
Bandırma Yumurta Üreticileri Birliği Başkanı Mehmet Aytekin, "Bölgemizde şu anda günde 2 milyon yumurta üretiliyor. Bu da yılda yaklaşık 700 milyon yumurta demek. Katar, Kuveyt ve Suriye gibi ülkelere yaklaşık haftalık 200 tır civarı ortalama ihracatımız var." dedi.
11.09.2019
Avrupa ve Orta Doğu Ülkeleri de Balık Soğanı İstiyor
Avustralya ve Sicilya ile Balıkesir'in Erdek ilçesinde, Kapıdağ Yarımadası'ndaki 5 kırsal mahallede üretilen, yumuşak, sulu, tatlı ve balığın yanında tüketilmesi dolayısıyla "balık soğanı" olarak bilinen "mor soğan"a Avrupa ve Orta Doğu ülkelerinden talep geldi.
27.06.2019
UCLG-MEWA Yönetim Kurulu Balıkesir'de Toplandı
Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı (UCLG-MEWA) Yönetim Kurulu, Balıkesir'de bir araya geldi. 
28.04.2018
ODTܒden Yılın Buluşu Ödülünü Aldı
Hayatını, insanlığa faydalı olabilecek buluşlara adayan dünyaca ünlü Türk Kaşif Faruk Durukan, bor elementiyle ilgili çalışmasından dolayı Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin (ODTÜ) ‘Yılın En İyi Buluşu Ödülü’ne layık görüldü.
02.01.2014
Ayvalık Belediyesi’nden Kentsel Planlama Dersi
Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Kentsel Tasarım Yüksek Lisans ve ODTÜ Şehir ve Bölge Planlama 2.sınıf öğrencileri bu sene çalışma alanları için Ayvalık ilçesini seçti.
23.10.2013
Bandırma Önemli kişiler

Bandırma Haber Başlıkları
hız denetimi  dsp  sarımsaklı  ziynet  kaçak balık  rum patriği  kaçak midye  ikram  Gönen Organize Sanayi Bölgesi  minibüs  tescil  belediye seçimleri  kedi  başpehlivan  Zeki Uslu  kardeş  balıkesir haberler  kazdağları  bandırma  motor kazası  CHP belediye başkanı adayı  ekim  AKP  Altıeylül Belediye Meclis Üyesi Adayları  japonya  köpek  narkotik köpeği helyus  elektrik  bengi projesi  Cemalettin Özden  AKP belediye Başkan adayı  Kızılkeçili köyü  ali gürbüz  Bandırma Belediyesi  intihar  yaya geçidi  il göç idaresi  antik kent  Hemşire İntiharı  Soygun  Levent Gökalp  Altıeylül Belediye Başkanı  Erdem Özer  bakımevi  Trafik Kazası  cinayet  akp Büyükşehir adayı  Esrar  çınar koyu  Osman Çakçak  itfaiye  lokantacılar odası  3 şüpheli  Gazeteci  Ziraat Odası  yeniden refah partisi  Kadın Girişimçi  Sevgi Hastanesi  Güreş  yaralı  Öğrenci  gümrük  sağlık  İsmail Ertekin  şahinderesi kanyonu  okçuluk  edremit  Selahattin Güvenç  Mustafa Gürcanlar  kavga  Dünya Balıkesirliler Günü  Abdulhamit Erguvan  Coronavirüs  yasa dışı  necdet uysal  Selim Avcıoğlu  karesi belediyesi  Aşk intiharı  haluk nazlıoğlu  atletizm  Emrah Ayyıldız  İsmail Uğu  İsmail Damar  Abdülhamid Erguvan  kırtasiye  şehit aileleri  İsmail Çoban  kaçakçılık  Belediye başkanı adayı  sergi  seçim sonucu  saadet partisi  1. lig  dolandırıcılık  toprak kayması  tren kazası  itiraz  çeltik  balık hali  zehirleme 

Son Günlerin Haberleri
04.04.2020 Tarihli Haberler
03.04.2020 Tarihli Haberler
02.04.2020 Tarihli Haberler
01.04.2020 Tarihli Haberler
31.03.2020 Tarihli Haberler
30.03.2020 Tarihli Haberler
29.03.2020 Tarihli Haberler
28.03.2020 Tarihli Haberler
27.03.2020 Tarihli Haberler
26.03.2020 Tarihli Haberler
25.03.2020 Tarihli Haberler

Haber Arama
Kelime :
Tarih :
Kriterlerin En Az Birini Girin !

Hizmetler Bölümler İçerik Ortaklarımız Otel Rezervasyon Önerilerimiz
Bandırma Firmalar
Bandırma Ürünler
Bandırma Popüler Mekanlar
Bandırma Emlaklar
Bandırma Yeni İnşaat Projeleri
Bandırma Emlakçılar
Bandırma Web Tasarım
Bandırma Reklam
Haberler
İlanlar
Resim Galerileri
Etkinlikler
Balıkesir
Bandırma
Ayvalık
Edremit
Burhaniye
# #
Balıkesir Öğrenci Yurtları
Web Sayfası Talep Formu
Firmanı Ücretsiz kaydet
Bandırma orta doğu

Copyright © 1999 - 2020 BALNET Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti İletişim      Bize Yazın      Kullanıcı Sözleşmesi       Kvkk Bilgilendirmesi