Üye Ol Şifrem?
1102 Kişi Online İletişim   WebMail   Bize Yazın

Bandırma Hasan Bülent Türközen

-
1938964 Bandırma haber Hasan Bülent Türközen 8222 inceleme

Eski Başkan Türközen’den Açıklama
Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, CHP’den 10 yıl süresince belediye başkanlığı görevinde bulunan ve 2014 yerel seçimleri öncesinde partisinden istifa ederek, üçüncü dönem için belediye başkanlığına talip olmayan Hasan Bülent Türközen, basın toplantısı yaparak açıklamalarda bulundu.
24.07.2014
Başkan Gençer, Göreve Kırgın Başladı
Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi'nden belediye başkanı seçilen Rahmi Gençer, görevi devralırken CHP’li eski başkan Hasan Bülent Türközen’in hazır bulunmamasından üzüntü duyduğunu söyledi.
07.04.2014
Ayvalık Belediyesi’nin Yol Çalışmaları Sürüyor
Balıkesir’in Ayvalık Belediyesi çevre düzenlenmeleri projesi kapsamında süren çalışmalar, Ayvalık Emniyet Müdürlüğü ve çevresinde tüm hızıyla devam ediyor.
08.01.2014
Ayvalık'ta Chp Karıştı
Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Balıkesir’in Edremit İlçe Teştilatı’na mensup 2 belediye başkanı ile birlikte çok sayıda partili CHP’den toplu halde istifa etti.
25.12.2013
İzmir Devlet Senfoni Orkestrası Ayvalık’a Geliyor
Balıkesir’in Ayvalık ilçesi, kültür ve sanatın başkenti olduğunu bir kez daha kanıtlamaya hazırlanıyor.
18.12.2013
Genç Ressam Vedat Özcan'ı Sergi Açtı
Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, genç ressam Vedat Özcan resim sergisi açtı.
18.12.2013
Soğuk Hava Ayvalık'taki Yaşlıları Etkilemiyor
Balıkesir’in Ayvalık Belediyesi Yaşlı Bakımevi, kimsesiz ve evsiz barksız yaşlıların evi olmaya devam ediyor.
14.12.2013
Başkan Türközen’den Kadına Şiddete Tepki
Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü nedeniyle Ayvalık Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen tarafından bir mesaj yayınlandı.
25.11.2013
Ayvalık Belediyesi'nden Çocuklara Hediye
Balıkesir’in Ayvalık Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen'in talimatıyla, çocukları her türlü istismar, ihmal ve sömürüden korumak amacıyla, özellikle risk altındaki çocukları koruyarak, konunun önemine dikkatleri çekmek amacıyla bir çalışma başlatıldı.
21.11.2013
5 Başkan'da Hasan
Balıkesir’in Edremit Körfezi’ndeki 5 komşu belediye başkanının Hasan ismini taşıması dikkat çekiyor.
18.11.2013
Haytap Temsilcileri Köpek Barınağını Ziyaret Etti
Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Türkiye Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) temsilcileri, Belediye Köpek Bakım Çiftliği’ni ziyaret etti.
18.11.2013
Ayvalıkta Cumhuriyet Coşkusu Moğollar İle Zirveye Taşındı
Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Cumhuriyetin kuruluşunun 90. yıl dönümü büyük bir coşkuyla kutlandı.
30.10.2013
Ayvalık Belediyesi’nden Mobil Demokrasi Ve Şikayet Takip Hattı
Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, halkına 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet etmeyi ilke edinen Ayvalık Belediyesi, Başkan Hasan Bülent Türközen'in talimatıyla, bünyesinde geliştirdiği çağdaş ve modern yeni çalışma hizmet ve yöntemlerini birer birer hayata geçiriyor.
24.10.2013
Ayvalık Yeni Otogarına Kavuştu
Balıkesir’in Ayvalık Belediyesi’nin 4 milyon liralık yatırım yaptığı yeni otogar, Ayvalık Kaymakam Vekili Gömeç Kaymakamı Naif Yavuz ve Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen tarafından açıldı.
10.10.2013
Başkan Türközen'den Mimarlar Odasına Anlamlı Ziyaret
Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Ayvalık Belediyesi Başkanı Hasan Bülent Türközen, Dünya Mimarlık Günü nedeniyle Mimarlar Odası Ayvalık Temsilcisi Nazmi Gündüz İşgüder’i makamında ziyaret etti.
08.10.2013
Köpek Barınağı Rengarenk Olacak
Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Körfezde köpek barınağına sahip olan tek belediye olma özelliğine sahip Ayvalık Belediyesi, Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen’in de çalışmalara olan desteği ile hayvan haklarının korunmasında büyük çabalar gösteriliyor ve ilgili kurum ve kuruluşlara destek olunuyor.
03.10.2013
Başkan Türközen Hedeflerini Açıkladı
Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, halen daha belediye başkanlığı görevini yürüten ve 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde CHP’den 3. kez belediye başkanlığı adayı olan Hasan Bülent Türközen, bir basın toplantısı düzenleyerek yeni hedeflerini açıkladı.
24.09.2013
21. Ayvalık Zihinsel Engellliler Şenliği Start Alıyor
Balıkesir’in Ayvalık Belediyesi ve Ayvalık Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen'in katkılarıyla düzenlenen 21. Ayvalık Zihinsel Engelliler Şenliği 14-19 Eylül tarihleri arasında gerçekleştiriliyor.
12.09.2013
Başkan Türközen, Halk Tv’de Canlı Yayın Konuğu
31 Ağustos Cumartesi Akşamı Eski Kırlangıç Zeytinyağı Fabrikası’nda gerçekleştirilen Ayvalık 10. Kültür Sanat Günleri’nin Açılış Kokteyl’ini canlı yayınlayan Halk TV; Ayvalık Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen’i Ankara’ya canlı yayın konuğu olarak davet etti.
06.09.2013
Başkanı Türközen 'Başkanlık Yarışında Bende Varım'
Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Ayvalık Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen; 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesinde CHP’den 3. kez başkan olabilmek için aday adayı olduğunu açıkladı.
02.09.2013
Yaşlı Bakım Evi’nde Sanatçı Güzelliği
Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen’in aralıklarla ziyarette bulunduğu Ayvalık Belediyesi Yaşlı Bakım Evi’nde kalan ünlü ressam Hüseyin Gül yaptığı eserlerle görenleri hayran bırakıyor.
23.08.2013
Gönül Yolu Evrim Geçirmeye Başladı
Ayvalık ilçe merkezi ile Cunda Adası’nı birbirine bağlayan Gönül Yolu’nun, Ayvalık Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen öncülüğünde hazırlanan proje kapsamında yeni ve modern görünümüne kavuşturulmak için düğmeye basıldı.
12.08.2013
Ayvalık Yeni Şehirlerarası Otogarına Kavuşuyor
Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, son aylarda adeta hizmet hamlesi atağı başlattığı gözlenen Ayvalık Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen, önceki gün ilçenin vizyonunu değiştirecek yeni otogar inşaatında incelemelerde bulundu.
17.03.2013
Ayvalık Belediye Başkanı Kaza Geçirdi
Ayvalık'ta, Ayvalık Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen, kendi kullandığı özel aracıyla seyir halindeyken aracının lastiğinin patlaması sonucunda trafik kazası geçirdi.
11.12.2012
Bodrum Belediye Başkanından Destek
Ayvalık'ta geçtiğimiz 6 Kasım’da polis tarafından düzenlenen şafak operasyonuyla gözaltına alınan ve 48 saatlik gözaltı süresi sonrasında adliyede çıkarıldığı savcı tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan Ayvalık Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen’e destek ziyaretleri durmak bilmiyor.
21.11.2012
Başkan Bozoğlu'dan Türközen'e Destek
Ayvalık'ta, 6 Kasım’da Ayvalık Belediyesi’ne yönelik yapılan operasyon kapsamında gözaltına alınan ve 48 saatlik gözaltının ardından, çıkarıldığı adliyede tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen’e ‘geçmiş olsun’ ziyaretleriyle verilen destek sürüyor.
21.11.2012
Günaydın'dan Türközen'e Destek
Ayvalık'ta; Ayvalık Belediyesine yönelik yapılan operasyon kapsamında 6 Kasım günü ihaleye fesat karıştırma ve rüşvet suçlamasıyla gözaltına alınıp 8 Kasım Perşembe günü savcılık kararıyla tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan Ayvalık Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen’e destek ziyaretleri artarak yoğun bir şekilde devam ediyor.
21.11.2012
Başkan Türközen'e Yerel Sanayici Desteği
Ayvalık'ta, geçtiğimiz 6 Kasım’da Ayvalık Belediyesi’ne yönelik yapılan operasyon kapsamında gözaltına alınıp, çıkarıldığı adliyede savcılık tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen’e ‘geçmiş olsun’ ziyaretleri tüm hızıyla sürüyor.
14.11.2012
Başkan İnceoğlu'ndan Operasyona Tepki
Ayvalık'ta, 6 Kasım’da Ayvalık Belediyesi’ne yönelik yapılan operasyon kapsamında gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan Ayvalık Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen’e destek ziyaretleri sürüyor.
12.11.2012
Sağlar'dan Başkan Türközen'e Destek
Ayvalık'ta; Balıkesir il ve ilçe örgütlerinden sorumlu olduğu öğrenilen CHP Parti Meclisi Üyesi, 6 Kasım’da Ayvalık Belediyesi’ne yönelik düzenlenen operasyonla gözaltına alınan ve 48 saatlik sorgulamasının ardından serbest bırakılan Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen’i ziyaret ederek, destek verdi.
12.11.2012
Başkan Türközen'e 'Geçmiş Olsun' Akını
Ayvalık'ta, isimsiz ve imzasız bir suç duyurusuyla Burhaniye Ağır Ceza Savcılığı tarafından başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınan ve daha sonra çıkarıldığı adliyede tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan Ayvalık Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen’e yoğun ‘geçmiş olsun’ ziyaretleri sürüyor.
09.11.2012
Aziz Kocaoğlu Ayvalık'ta
Ayvalık'ta gözaltına alınan Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmasının ardından İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve Kıyı Ege Belediyeler Birliği yöneticileri ile bir araya geldi.
08.11.2012
Ayvalık Belediye Başkanı Serbest Bırakıldı
Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Ayvalık Belediyesi’ne yönelik yapılan operasyonda gözaltına alınan Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
08.11.2012
Ayvalık Belediye Başkanı Türközen Bugün Adliyeye Çıkarılıyor
Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde belediyeye yönelik rüşvet, görevi kötüye kullanma ve ihaleye fesat karıştırma iddiaları üzerine düzenlenen operasyonda üç gündür gözaltında tutulan, aralarında CHP'li Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen'in de...
08.11.2012
Ayvalık Belediyesi'ne Operasyon
Ayvalık Belediyesi’ne polis tarafından düzenlenen operasyonda gözaltına alınan Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen ve 5 kişinin Emniyet Müdürlüğü’nde sorguları devam ediyor.
06.11.2012
Ayvalık Belediye Başkanı Gözaltında
Ayvalık Belediyesi’ne polis tarafından baskın yapılırken, 5 belediye yetkilisiyle birlikte Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen’in de gözaltına alındığı öğrenildi.
06.11.2012
Rüzgar Enerjicilerin İnadına Sert Tepki
Ayvalık'ta, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Balıkesir Tabiat Varlıklarını Koruma Komisyonu tarafından 25 Eylül 2012 tarih ve 19 sayılı kararına göre; ilçe sınırları içinde Türkiye’nin en büyük doğal sit alanı olarak da kabul edilen Ayvalık Adaları Tabiat Parkı içerisinde Rüzgar Enerjisi üretilmesinin önünü açmasına, Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen sert tepki gösterdi.
10.10.2012
Bergama İl Olmak İçin Ayvalık'ta
İzmir’e bağlı Bergama ilçesinin önde gelenleri, Bergama’nın il olması için sürdürdükleri çalışmalar kapsamında, Ayvalık Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen’i ziyaret ederek, il olma hakkını kazandıklarında, Ayvalık’ın Bergama’nın ilçesi olması yönünde teklifte bulundu.
10.10.2012
Türközen'den Susuzluk Sorununa Kökten Çözüm
Ayvalık'ta, özellikle yaz aylarındaki turizm sezonunda aşırı tüketim nedeniyle kendisini sık sık gösteren susuzluk sorununa Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen öncülüğünde kökten çözüm getiriliyor.
02.10.2012
CHP'den Türközen'e Takdir
Ayvalık'ta, Ayvalık Belediyesi’ni ziyaret eden CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen’in çalışmalarını takdirle izlediklerini söyledi.
24.09.2012
Cunda Halkının Satış İtirazlarına Türközen'den Yanıt
Ayvalık'ta, Ayvalık Belediyesi’nin Çarşamba günü yapılacak olan Eylül ayı olağan meclis toplantısında, belediyeye ait 57 arsa ve binanın satışa çıkarılması yetkisini isteyeceğine ilişkin iddialara Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen açıklık getirdi.
03.09.2012
Ayvalık'ta Arıtma Coşkusu Sokağa Taştı
Ayvalık'ın alt yapı sorununu kökünden çözeceğine inanılan Arıtma Ünitesinin ihalesinin yapılmasının ardından önceki ihaleyi kazanan Koçoğlu Mühendislik İnşaat, Sanayi ve Ticaret A.Ş. firmasının Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı E. Selahattin Ural ile Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen arasında arıtma tesisinin yapımı için dev adım olarak kabul edilen imzalar atıldı.
10.08.2012
Farid Farjad'ın Atatürk Hayranlığı
Dünyanın yaşayan en önemli keman virtüözü olarak nitelendirilen ve hayranları tarafından ‘kemanı ağlatan adam’ olarak tanınan Farid Farjad, Ayvalık'ta verdiği konser öncesinde Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen’e nezaket ziyaretinde bulundu.
28.07.2012
Ayvalık Sevdası Genç Kolej Öğrencisine Tatil Kazandırdı
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Evliya Çelebi Gezi’ yazısı yarışmasında, ‘Güneş Deniz Doğa ve Cunda’ adını taşıyan kompozisyonuyla birinci olan Nazlı Deniz Altın isimli öğrenciye, Ayvalık Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen, Ayvalık tatili armağan etti.
12.07.2012
Ayvalık'ta Arıtma Tesisi İhalesi Yapıldı
Ayvalık'ın alt yapı sorununu kökünden çözeceğine inanılan Arıtma Ünitesinin ihalesi önceki gün saat 14.00’de Ayvalık Belediyesi Başkanı Hasan Bülent Türközen öncülüğünde, encümen üyeleri Serdar Demirezer, Yusuf Bilir ve Fen ve Destek Hizmetleri Müdürü Sedat Akyalı’nın da hazır bulunduğu komisyonun huzurunda yapıldı.
11.07.2012
Akaryakıt Fiyatlarındaki Yükseliş POAŞ'ı Tedirgin Ediyor
Bir süre önce Avusturya’nın dünya devlerinden biri olarak kabul edilen OMV Aktiengesellschaft firmasının, Doğan Holding’e ait yüzde 54.14’lük hissesini satın almasının ardından Türkiye Ceo’luğuna Gülsüm Azeri’nin getirildiği Petrol Ofisi AŞ’nin 2 numaralı Ceo’su Ahmet Mert Yılmaz, Ayvalık'ı ziyaret ederek, ilçe de Ayvalık Belediyesi bünyesinde ki akaryakıt istasyonunun yenilenme çalışmalarını yerinde incelemesinin ardından Ayvalık Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen’e bir nezaket ziyaretinde bulundu.
01.06.2012
Ayvalık Denizcilik Lisesi Kabuğunu Kırıyor
Ayvalık'ta, bu yılki eğitim ve öğretim sezonunda faaliyete giren Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi İdaresi ve Okul Aile Birliği’nden bir heyet önceki gün Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen’i makamında ziyaret etti.
14.03.2012
Türközen'den Meclis Üyelerine Kültürel Brifing
Ayvalık'ta ekonomik çıkış reçetesini Kültürel Turizmden geçtiğini savunan Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen, ilçenin kültürel varlıklarının turizme kazandırılması için yapılan çalışmaları Belediye Meclis üyeleri ile birlikte düzenlenen mini gezintide yerinde anlattı.
12.03.2012
8. Deve Güreşleri Şenliği
Ayvalık'ta, Ayvalık Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen’in himayesinde, Ayvalık Deveciler Cemiyeti tarafından, Ayvalıkgücü Belediyespor Kulübü yararına düzenlenen 8. Deve Güreşleri Şenliğine ilgi büyük oldu.
13.02.2012
Başkan Türközen Yine Affetti
Ayvalık'ta Sinan Ciner adlı yaşlı adamın sokaklarda donarak ölmesine Ayvalık Belediyesinin yufka yürekli Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen’in gönlü razı olmadı.
01.02.2012
Toplam Kayıt: 61   Sayfa: 1/2 [ 1 ]  [ 2 ] 
Bandırma Önemli kişiler

Bandırma Haber Başlıkları
patlama  Arif Efetekin  AKP belediye Başkan adayı  plaket  altın  yeni hastane  yeniden refah partisi  onyedi eylül üniversitesi  kemal aydemir  bengi projesi  büyükşehir  Bülent Başaran  Gazeteci  MHP adayı  İsmail Ertekin  kedi  Kongre Merkezi  Balpark  Cemalettin Özden  Altıeylül Belediye Meclis Üyesi Adayları  2 ölü  hüseyin yalçın  tarım arazisi  kurşunlama  Ak Parti Altınoluk Belediye Başkanı Adayı  transfer yasağı  boğulma  Recep Ahmet Mercan  test merkezi  uyuşturucu operasyonu  ekim  Belediye başkanı adayı  Mehmet Bayyiğit  Kocaseyit Havaalanı  gözaltı  batuhan karadeniz  deprem  balıkesirspor-trabzonspor maçı  radar  bandırma  seçim sonucu  haluk uğur  Hemşire İntiharı  Mustafa Gürcanlar  Ziraat Odası  MHP Karesi  muz  sahte para  milli mücadele  edremit  Dr. Arzu Kaynak  chp belediye baskan adayi  trafik cezası  MHP il Başkanı  zehirleme  AKP Aday Adayı  Yusuf Özenç  maç  Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti  hazırlık maçları  veteran futbolcuları  biyo çeşitlilik  ölüm  Ahmet Akın  kavga  metin örkçü  Zeytin  havran  Kobi  yol durumu  Şani Erdal  milli park  Kuşcenneti  otobüs kazası  Organize Suç  Tarım  Kadın Girişimçi  Anket  Cengiz Dikici  Milletvekili Aday Adayları  muzaffer mavuk  ehem  Kızılkeçili köyü  Yangın  Selahattin Güvenç  dsp  Belediye Başkanı  kahveciler odası  sakin vural varlı  Metin Özgür  Halk Eğitim Merkezi  Kemal Yenigün  Dinçer Orkan  ismail cankul  7 yaralı  Milletvekili Namık Havutça  dinleme  yetiştiricilik  yolcu otobüsü  Mahir Alkan 

Son Günlerin Haberleri
19.08.2019 Tarihli Haberler
18.08.2019 Tarihli Haberler
17.08.2019 Tarihli Haberler
16.08.2019 Tarihli Haberler
15.08.2019 Tarihli Haberler
14.08.2019 Tarihli Haberler
13.08.2019 Tarihli Haberler
12.08.2019 Tarihli Haberler
11.08.2019 Tarihli Haberler
10.08.2019 Tarihli Haberler
09.08.2019 Tarihli Haberler

Haber Arama
Kelime :
Tarih :
Kriterlerin En Az Birini Girin !

Hizmetler Bölümler İçerik Ortaklarımız Otel Rezervasyon Önerilerimiz
Bandırma Firmalar
Bandırma Ürünler
Bandırma Popüler Mekanlar
Bandırma Emlaklar
Bandırma Yeni İnşaat Projeleri
Bandırma Emlakçılar
Bandırma Web Tasarım
Bandırma Reklam
Haberler
İlanlar
Resim Galerileri
Etkinlikler
Hava Durumu
Balıkesir
Bandırma
Ayvalık
Edremit
Burhaniye
# #
Balıkesir Öğrenci Yurtları
Web Sayfası Talep Formu
Firmanı Ücretsiz kaydet
Bandırma Hasan Bülent Türközen

Copyright © 1999 - 2019 BALNET Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti İletişim      Bize Yazın      Kullanıcı Sözleşmesi       Kvkk Bilgilendirmesi